• Facebook
  • Twitter
8 Mart 2021 Pazartesi -
Altıneller, 2006 yılından beri inşaat sektöründe başarılı projelere imza atmaktadır !
SALACAK

* Her şeyin tam ortasında yer almak. Yaşama ait tüm mekanlara ve hayatı kolaylaştıracak unsurlara yakın olmak. Anadolu yakasının en nadide ilçelerinden Üsküdar´ın en güzel manzaralı yeri olan Salacak´ta oturmak.

* En ince ayrıntısına kadar planlanmış, kusursuz bir proje. 

* Üsküdar kız kulesi sahiline 2 dakikada inebilmek... Metrobüs ile Avrupa yakasının en uç noktasına kadar ulaşım imkanı.Marmaray ile Kadıköye 2 dakikada, Sirkeciye 2 dakikada, Yenikapı’ya 4 dakikada, Kazlıçeşmeye 6 dakikada ulaşabilmek.

* Özel aracınız ile köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı sayesinde ana arterlere ve yeni açılacak Avrasya Tüneline hızla ulaşabilme imkanına sahip olmak.

* Yeni nesil bina tasarımında önemli rol oynayan ve enerji performansına,konfora ve tasarrufa ciddi etkileri olan akıllı bina sistemleriyle donatılmıştır. ( Elektrik, klima, panjur, oda ışıkları, ocak, kombi gibi cihazlar uzaktan telefonla kontrol edilebilir. Ayrıca yüz tanıma ve alarm sistemi mevcuttur. )

* Daire içleri birinci sınıf malzemeden yapılmış; lamine parke, lake kaplı ağaç kapı, akrilik mutfak dolapları kullanılmıştır.

* Yeni deprem yönetmeliğine ugun yapılmış binada her daire kendine ait "tapuda tescilli" kapalı otoparka sahiptir.


DAİRE DURUM
BAHÇE KATI SATIŞI TAMAMLANDI

2+1

SATIŞI TAMAMLANDI
3+1 SATIŞI TAMAMLANDI

4+1 (ŞEHİR MANZARALI)

4+1 (DENİZ MANZARALI)

 

?SATIŞI TAMAMLANDI?

 

 

 

 

 

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.
Ad - Soyad :
Telefon No :
E-Mail Adresi :